ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Ta wiadomość zostanie wysłana do "Auto Salon Margo - Szczotok" Spółka Jawna. Serwis skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Wypełnij formularz i opisz wszystko, co Cię interesuje, by Twoja wizyta była zadowalająca.

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę na skontaktowanie się Tobą w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania i przekazanie Tobie szczegółów informacji, o które pytasz, z użyciem telefonu lub adresu e-mail (jeśli podasz też adres email) (mogą być to informacje dot. reklamacji, oferty, jazdy testowej. Oddzwonimy do Ciebie, zweryfikujemy Twoje dane i potwierdzimy Twoje zainteresowanie uzyskaniem informacji od nas. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować.
Administratorem przekazanych nam danych jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP). Twoje zapytanie przekażemy do realizacji wybranemu przez Ciebie Autoryzowanemu Dealerowi/ Autoryzowanemu Partnerowi Serwisowemu marki SEAT działającemu na zlecenie VGP („Preferowany Dealer”) lub do Biura Obsługi Klienta.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymania informacji podczas rozmowy z naszym konsultantem lub w kontakcie z Preferowanym Dealerem.

Jeśli wyrazisz dodatkowe zgody, możesz je cofnąć poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej www.vw-group.pl/pl/prywatnosc albo bezpośrednio w kontakcie z VGP lub z Autoryzowanym Dealerem / Autoryzowanym Partnerem Serwisowym marki SEAT.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych poniżej.

ZGODY OPCJONALNE

Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Lokalizacja

Salon samochodowy w Rybniku? Tylko SEAT Margo

Nasz serwis oferuje pełen zakres usług posprzedażnych. Zakres ten obejmuje następujące obszary działalności:

  • serwis mechaniczny z pełnym pakietem usług gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych. W ramach tego serwisu wykonujemy bieżące naprawy mechaniczne, elektryczne, a także świadczymy usługi związane z przeglądami okresowymi. Służymy także pomocą w doborze i montażu akcesoriów – w tym aktualizacja oprogramowania urządzeń oraz map do nawigacji.
  • Dla potrzeb i wygody naszych Klientów  na początku roku 2007 otworzyliśmy nowoczesną blacharnię i lakiernię wyposażoną w komorę bezpyłową BLOWTHERM, ramę prostowniczą z urządzeniem pomiarowym, własny mieszalnik lakierów oraz inne urządzenia renomowanych firm. Nasza lakiernia jest w pełni ekologiczna – posiada zamknięty obieg wody, oczyszczanie powietrza, a stosowane w niej lakiery wodne firmy Sikkens są także w pełni ekologiczne.
  • Dopełnienie naszej kompleksowości stanowi własna Stacja Kontroli Pojazdów, która oferuje badania okresowe wszystkich pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.

Umów wizytę